رکورد مسابقه: لیورپول / نوریچ

کریگ بلامی در فصلی از سال که لیورپول با نتیجه 1-1 در خانه بازی کرد تا بتواند به نوریچ برسد، هدف کوچک اولیه خود را در لیگ به ثمر رساند.

ولزی‌های خاص یک هدف اساسی در مورد پایان نمایشگاه 50 درصدی اولیه شما به دست آورده‌اند، که محدود به Offer Holt است تا بتواند در حدود یک ساعت یا بیشتر در مورد نورویچ جایگاهی داشته باشد.

هر موزاییکی که در مورد “JFT 96” مطالعه می‌کند، درست قبل از راه‌اندازی پیام‌های داخلی برای بحث پارلمان در مورد افشای کامل پرونده‌های هیلزبورو، در اطراف Kop ساخته شده است.

معرفی خاص در مورد بلامی در یازدهم ابتدایی، نسبتاً شبیه تکان شما بود، و اندی کارول و همچنین مایکل جردن هندرسون را پشت سر گذاشتند که برای بازی ویدیویی متوالی بعدی شما شروع به کار کردند. گلن جانسون شروع اولیه زمان سال خود را درست پس از تصادف به جای مارتین کلی تولید کرد. جرارد و همچنین آدام در غیاب لوکاس لیوا متوقف شده خاص، که ششمین کارت اعتباری زردرنگ خود را با استراتژی روز دیگر پیدا کرد، در قلب اجرا شده اند.

لیورپول با قدرت شروع کرد. در ثانیه بعد، مارتین اسکرتل عمودی خاص را با استفاده از یک هدر از گوشه شما برش داد. سوارز بعدی هر بار که یک طرف خاص با موقعیت مکانی که هنوز حیوان خانگی شما را ترک می‌کرد، بسته ظاهر می‌شد، اما این فرد به سختی می‌توانست انتهایی را پیدا کند که متناسب با ساختار خاص باشد.

چارلی آدام در مرحله بعد 45 چمن کامل را با موشک پرتاب کرد تا بتواند بلامی را که در شب به حریف مشرف می‌شد و سوارز را با تمام ترکیب‌ها شناسایی کرد. اروگوئه‌ای خاص آن را برای اولین بار به سادگی به خاطر انواع مختلف دفع رادی و همچنین تسلیم رد کرد.

نوریچ به سختی می تواند از افزایش سیالیت حمله قرمزها جلوگیری کند. انتقال خاص اولیه و همچنین حرکات مضر بوده است.

پپه رینا نسبتاً واقعاً بوده است، با این حال هولاهان از یک چشم انداز بزرگ و جدی که هر گونه کمکی را از دروازه بان اسپانیایی صحبت می کند، رد کرد. قناری های خاص به لیورپول یادآوری می کنند که با این وجود در مسابقات حضور دارند.

به نظر می‌رسید که لیورپول به احتمال زیاد مستقیماً خاص را اتخاذ کند و همچنین یک بار دیگر بسته می‌شد که به سادگی توسط دیوید رودی به لوئیس سوارز اجازه می‌داد توپ بسکتبال خاص را بدست آورد، اما این فرد در تلاش برای یافتن دیرک کویت در داخل بسته بود.

در نهایت توسعه تضمین شده خاص با استفاده از کریگ بلامی پدیدار شد. راسل مارتین، سوارز را مستقیماً پایین آورد، اما بلامی بلافاصله برای به دست آوردن بسکتبال کاهشی خاص هجوم آورد و همچنین با استفاده از یک انحراف، رادی را قبل از آن با استفاده از یک انحراف شکاف داد تا مستقیماً در اطراف تصادف عروق مغزی در مورد 50 درصد لحظه به قرمزهای خاص ارائه دهد.

نوریچ، با این حال، با این وجود در داخل بازی ویدیویی حضور داشته است و همچنین این نعمت را داشته است که هرگز به چهار یا پنج هدف مستقیم تبدیل نشده است.

پس از راه‌اندازی مجدد شما، آنتونی پیلکینگتون بسته شد، اما عکس او با رینا درست شده است، و به حیوان خانگی شما امکان می‌دهد تا کمکی ایمن ایجاد کند.

ارسال خاص بعدی سوارز را برای لحظه بعدی شما و همچنین لیورپول را رد کرد. پس از داشتن کمی استعداد درجه یک در اطراف با موقعیت مکانی، بارنت را نادیده گرفت اما عکس او در ارسال خاص منحرف شده است. اروگوئه‌ای خاص تقریباً در همه جا صفحه گزارش خاص را منتشر می‌کرده است، و دائماً محافظ نورویچ خاص را عذاب می‌دهد و نمی‌تواند به سادگی به دست آورد.

حدود یک ساعت یا بیشتر نشان می دهد که انعطاف پذیری نورویچ شناخته شده است. آنتونی پیلکینگتون ترکیب جذابی را فرستاد که به سادگی با Offer Holt به دست آمده است تا بتواند در میان چند مدافع و همچنین Reina جا بگیرد. به نظر می رسد بازیکن خاصی که اسپانیایی را به دست آورد برای به دست آوردن بسکتبال خاص، انتخاب بدی به نظر می رسد، زیرا همچنان مهاجمان خاص نوریچ را با استفاده از یک فرآیند اساسی در مورد هدایت ضربه سر خود به سمت هدف ترک می کند.

قرمزهای خاص کاملاً شانس نادیده گرفته شده خاص خود را در کل بازی ویدیویی رد کردند. این افکت باید اخیراً بالای نوریچ و در 20 لحظه شروع می‌شد. با این وجود نوریچ داخل آن را حفر کرد و خود نیز مرحله را شناسایی کرد.

نوریچ عملاً بلافاصله پس از آن از قبل سفر کرد. Offer Holt در ارسال مجدد علامت گذاری نشده است و همچنین هدر خود را بر روی هدف متمرکز کرده است تا صرفاً توسط یک پپه رینا بسیار ماهر به کمک ذخیره شود.

لیورپول برای به دست آوردن یک خرید آماده است، هندرسون برای بلامی پرانرژی شما آزاد شده است، هر جایگزین نسبتاً طاقت فرسایی که فکر می کند یک ولزی چگونه لذت می برد. یک بار دیگر مطمئناً سوارز بود که رشته‌های خاصی را برای بازگرداندن خرید از بین می‌برد، اما یکی از روزهای گذشته برای اروگوئه‌ای شما بوده است.

Carroll بعدی منتشر شده است

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WC Captcha 50 − = 43